RASTUŽIO GRBAVICU

Kao strijela u srca navijača Željezničara: Nefči podijelio snimak fantastičnog gola Hadžijeva

"Plavi" su vodili sve do 95. minute, a onda je igrač Nefčija dao pogodak koji se daje "jednom u životu"

Trenutak kada je Hadžijev postigao gol. Screenshot

28.7.2023

Fudbaleri Željezničara u posljednjim trenucima su ostali bez pobjede u prvom meču 2. pretkola Konferencijske lige protiv Nefčija (2:2).

"Plavi" su na punoj Grbavici vodili sa 2:1 sve do 95. minute, a onda je rezervista Rahman Hadžijev uhvatio fenomenalan volej i rastužio Grbavicu.

Hadžijev je zaista postigao gol koji se ne daje svaki dan. Golman Željezničara Ajdin Mulalić je boksovao loptu nakon kornera, a ona je pala na volej Hadžijeva na nekih 16-ak metara od gola.

Iako je Željezničar ostao bez pobjede u samom finišu, navijači im nisu imali na čemu zamjeriti. Tim Nermina Bašića bio je desetkovan zbog povreda, a fudbaleri su se borili do samog kraja.

Prepoznali su to "Manijaci", najvatreniji navijači, te ih pozdravili nakon utakmice, ali poslali i poruku: "Vidimo se u četvrtak".

U četvrtak se igra revanš utakmica u Bakuu, gdje je Željezničar već eliminisao Dinamo Minsk. Narednog četvrtka će pokušati proći i Nefči.