Ćorić prepustio "palicu" Dervišiju: Travnik nakon preokreta pobijedio rezerviste Željezničara

Šef stručnog štaba Plavih susret posmatrao u društvu Semira Štilića, novog skauta kluba s Grbavice

S današnje utakmice. FK Željezničar / Adem Čatić

20.8.2024

Fudbaleri Željezničara su u okviru trening-utakmice poraženi od Travnika sa 2:1.

Utakmica je odigrana na pomoćnom terenu stadiona Grbavica. Plavi su poveli golom Farisa Zubanovića, a potom gosti dolaze do preokreta preko Marka Baltića i Petra Kolende.

Za Željezničar su od prve minute igrali: Abdulahović, Odinaka, Šemdin, Mahmić, Šabić, H. Karić, Đorić, Laušević, Mirčevski, Zeničanin i Zubanović.

U drugom dijelu su još igrali: Trapara, Babić, Hodžić, Babaluk, Kolić, B. Karić, Mešić, Fočo.

Travnik je počeo u sastavu: Mujezinović, Piljug, Bajo, Baltić, Fazlić, Karalić, Duraković, Vujica, Gasal, Marković i Đelilbašić.

U poluvremenu izvršene izmjene, izašli Mujezinović, Đelilbašić, Karalić, Gasal i Marković, u igri Konjarić, Alagić, Žuljević, Bandić i Kolenda.

Vrijedi spomenuti da je kraj linije bio Admir Derviši, pomoćnik Denisa Ćorića, dok je šef stručnog štaba Plavih susret posmatrao u društvu Semira Štilića, novog skauta kluba s Grbavice.

Željezničar za vikend gostuje tuzlanskoj Slobodi u okviru 4. kola Wwin lige BiH, dok Travnik u sklopu Prve lige FBiH ide na megdan Gradini iz Srebrenika.