BUNDESLIGA

Kompani debitovao pobjedom na klupi Bajerna: "Vukovima" nije pomogao ni raspoloženi Hrvat

Bajern: Trijumfalan start nove sezone. Platforma X

25.8.2024

Fudbaleri Bajerna pobijedili su u gostima ekipu Volfsburga rezultatom 3:2 (1:0) u meču prvog kola Bundeslige.

Bajern je poveo u 20. minutu pogotkom Džamala Musijale. Volfsburg je golovima hrvatskog reprezentativca Lovre Majera u 47. iz penala i u 55. minutu stigao do preokreta i vodstva od 2:1.

Fudbaleri Bajerna su izjednačili autogolom Jakuba Kaminskog u 65. minutu, a pobjedu klubu iz Minhena doneo je Serž Gnabri u 82. minutu.

Fudbaleri Bajerna će u narednom kolu Bundeslige dočekati Frajburg, dok će Volfsburg gostovati Holštajn Kilu.