WWIN LIGA BIH

Velež ponovo razočarao svoje navijače, Igman došao do prvog boda u sezoni

Detalj s utakmice. FK Igman Konjic

31.8.2024

Fudbaleri Veleža i Igmana odigrali su meč 5. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine bez pobjednika (1:1).

Velež je poveo u 34. minuti kada je Amar Milak proigrao Mihaela Mlinarića koji matira Aldina Ćemana. Činilo se da će "Rođeni" na pauzu s golom prednosti, ali veselje u Mostaru pokvario je Bakir Nurković.

Fudbaler Sarajeva na posudbi u Igmanu Bakir Nurković pogodio je u nadoknadi prvog poluvremena za 1:1. U nastavku nije bilo mnogo uzbuđenja.

Vrijedi izdvojiti pokušaj Tarika Šikala za domaće u 90. minuti, kao i situaciju iz nadoknade. Velež je dobio penal koji je nakon intervencije iz VAR sobe poništen.

Inače, Igman još ne zna za pobjedu u međusobnim utakmicama protiv Veleža, ali sigurno je tim iz Konjica zadovoljniji ovim osvojenim bodom.