BiH gubi od Švicarske na poluvremenu: U životu nas drži sjajni Marko Panić

Švicarci su u 25. minuti stigli do maksimalnih šest golova prednosti

Sa utakmice u Švicarskoj - Avaz

5.1.2024

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine igra drugu utakmicu "Yellow Cupa" u Švicarskoj, a nakon prvog poluvremena gubi od selekcije domaćina rezultatom 18:14.

Švicarci od starta meča imaju prednost. U 25. minuti susreta prvi put su došli do maksimalnih šest golova razlike (16:10).

Bh. tim se muči sa realizacijom u ovoj utakmici u kojoj nas u životu drži sjajni Marko Panić koji je postigao sedam golova.

Tri je dodao Mirko Herceg, dva Adin Faljić, te po jedan Marko Davidović i Dino Hamidović. Benjamin Burić ima četiri intervencije.

Kod Švicaraca se istakao Endi Šmid (Andy Schmid) koji je postigao četiri gola. Golman Niklas Portner je zabilježio pet odbrana.

Ranije danas, Rumunija je savladala Argentinu sa 30:23 u sklopu 2. runde Yellow Cupa.